Sprey Köpük Kırıkkale

Sprey Köpük Kırıkkale

Teras, çatı, temel ve köşelerde ihtiyaç duyulan Sprey Köpük Kırıkkale, yalıtım amacıyla kullanılır. Sprey Köpük Kırıkkale,İzoköpük farkıyla tüm dünyada yaygın olarak tercih edilen bir yöntemdir. İzolasyon malzemeleri içerisinde en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasında gelir. Sprey Köpük Kırıkkale hava sızıntısını engellemesiyle bilinir. Sprey köpüğün kalitesi Kırıkkale şehrinin dokusuyla birleşerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır.

Pratik bir şekilde uygulama tekniği ile rahat kullanım imkanı sunar. Binalarda zaman geçtikçe istenmeyen tahribatlar oluşabilir. Direnci yüksek olan Sprey Köpük Kırıkkale ile bu durumların önüne kolay ve pratik bir şekilde geçilir. Binalarda oluşan çatlaklar için püskürtme tekniği kullanılarak onarımı yapılır. Püskürtme tekniği kullanılan bu bölgelerde ısı kaybı yaşanmasının da önüne geçilmiş olur. İki farklı şekilde de değerlendirilebilen sprey köpükler, çok avantajlı bir konuma ev sahipliği yapmaktadır.

Sprey Köpüğün Kullanım Alanları Nelerdir?

Sprey Köpük Kırıkkale ısı izolasyonu, hava kaynaklı oluşan ve titreşim kaynaklı gürültünün önlenmesi amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Çatı, tavan arası, dış cephe, temeller, bodrum, iç duvar ve katlar arası gibi birçok alanda kullanım için elverişli bir yöntemdir. Buna ek olarak, balkon, kapılar, pencere eğimleri, bozuk ve düzensiz yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Sprey Köpük Kırıkkale’nin kullanımı oldukça kolaydır. En kullanışlı uygulama tekniği 1.5 cm den oluşan kalınlıkla üst üste 3 kat olacak şekilde uygulanmasıdır. Bu şekilde hem ısı hem de ses yalıtım değerini arttırmış olursunuz.

Buna ek olarak uygulanacak olana 40-45 cm uzaklıktan uygulama yapılması halinde ürünün kalınlığında artış olur. Sprey Köpük Kırıkkale sayesinde ısınma ve soğuma maliyetlerini minimum düzeyde tutabilirsiniz. Sprey Köpük işleminin yüksek akustik yalıtım özelliği ile sesleri absorbe eder. Bu sayede yaşam alanlarınızı dış seslerden rahatlıkla koruyabilirsiniz. Buna ek olarak sadece ses değil su izolasyonu içinde uygun bir yöntemdir. Ayrıca Sprey Köpük Kırıkkale ile evinizi böcek gibi farklı şekillerde ki haşerelerden de koruyabilirsiniz. Birçok avantajı beraberinde getiren Sprey Köpük Kırıkkale en çok tercih edilen yalıtım malzemeleri arasında yer alır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir