KIRKKALE'NİN YALITIM İÇİN TERCİHİ İZOKÖPÜK!

Sprey poliüretan köpük ve sprey polyurea köpük ile ısı, ses ve nem yalıtımlarında kesin çözüm üretiyoruz.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN

Kırıkkale Sprey Köpük

Kırıkkale sprey köpük, yalıtım yapmak için kullanılır. Dünyada yaygın olarak tercih edilir. Oldukça başarılı bir sonuç sağlanır. Doğru uygulama şekli son derece önemlidir.  En çok Teras, çatı, temel ve köşelerde ihtiyaç duyulur. Bu bölgeler binalara sıkıntıların gireceği en önemli bölgelerdir. Mutlaka korunaklı bir hale gelmelidir. Bu şekilde yapılar güvenli ve sağlam olabilir. Kırıkkale sprey köpük, hava sızmasını engeller. İzolasyon malzemeleri için de en çok ihtiyaç duyulandır.

Pratik bir uygulama şekli vardır. Köpükler, şantiyeler de özel olarak üretilir. Direnç yapısı yüksek olan bir malzemedir.  Binalarda zamanla istenmeyen hasarlar oluşabilir. Bunlar dayanıklılık açısından olumsuzluk oluşturur. Özellikle çatlak gibi sorunlar mutlaka onarım ister. Püskürtme sistemi uygulandığı için, ısı kaybının önüne geçilmiş olur.

Sprey Köpük Ne İşe Yarar?

Kırıkkale sprey köpük kullanım alanı çok geniştir. Çeşitlere ayrılır. Kapalı hücre ile üretilen ürün daha dayanıklı, etkili ve pahalıdır. Açık hücre olan daha ekonomik ve Şub bazlıdır. Kıyaslama yapıldığı zaman, daha az etkisi olduğu söylenebilir. Sprey köpük çok avantajlıdır. Az bir ısınma varsa, ısı kaybını engeller. Ortamın daha kaliteli bir hâle gelmesini sağlar.

Sızıntı oluşmaz ve yapıya zarar vermez. Bunun dışında ses bakımından da izole etme başarısı oldukça yüksektir. Böcek gibi istenmeyen haşereler, binaya giremez. Yapılar daha yeni ve sağlam bir hale gelir. Bu yüzden sprey köpük hem avantajları hem de etkisi ile en çok tercih edilen, yalıtım malzemelerinden biridir.

Kırıkkale Sprey Köpük Ürünleri Ve Fiyatları

Kırıkkale sprey köpük fiyatı, en çok merak edilen konular arasında yer alır. Talebin fazla olduğu bir yalıtım malzemesi olduğu için, fiyatı da oldukça önemlidir. Ürün çeşitleri oldukça fazladır. Yani kalite kalitedeğişiklik gösterebilir. Ayrıca ürünün miktarı ve uygulamanın yapılacağı alan da çok önemlidir. Eğer tüm binaya yapılacaksa, daha ekonomik bir fiyata denk gelebilir. Net bir fiyat belirlenmesi için, alana bakılıp, ne kadar malzeme kullanılacağına göre, fiyat belirlenir. Detay almak ve ürünleri incelemek isterseniz, İzo Köpük firmasından destek alabilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE
ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANI

Hemen ısı, su ve ses yalıtımı yaptırarak kazanmak
ve firmamız ile ilgili her türlü konuda iletişim kurmak için lütfen arayın;